Hieronder vindt u alle contactgegevens

Postadres voor de kerkrentmeesters en de diaconie: Dorpsplein 8, 7397 NH Nijbroek

Locaties

Kerk – Dorpsplein 8, 7397 NH Nijbroek
Dorpshuis – Dorpsplein 2, 7397 NH Nijbroek
Begraafplaats – Vaassenseweg 33 7397 NL Nijbroek
Pastorie – Dorpsplein 12, 7397 NH Nijbroek

Voorzitter kerkenraad

J.W. (Jan) Wiltink, Middendijk 15, 7397 NA Nijbroek
t: 0571-291361
e: voorzitter@kerknijbroek.nl

Ambulant predikant

Ds J. (Jos) de Heer, Veluwsedijk 19A, 7397 NN Nijbroek
m: 06-14069765
e: jos.de.heer@outlook.com

Scriba

H. (Mieke) Pannekoek-Vos, Westererf 24, 7397 PB Nijbroek
m: 06-17312318
e: scriba@kerknijbroek.nl

Koster en contactpersoon voor gebruik van het kerkgebouw

J. (Jannie) Berends-Sileon, Westererf 11, 7397 PB Nijbroek
m: 06-10757588
Mede kosters: Johan Gerrits en Alie Gerrits-Brummel
e: koster@kerknijbroek.nl

Ouderlingen

W. (Wendy) Keizer-Foks, t: 0571-292260
G. (Gerrit) Foks, m: 06-13935287
H. (Mieke) Pannekoek-Vos, m: 06-17312318

Diakenen

W. J. (Wilma) Kanis-Veldwijk, t: 0571-291356
M. (Mariet) Nooteboom-Geerling, t: 0578-641390
W. (Wilma) Stegeman, t: 0571-291601
e: diaconie@kerknijbroek.nl

Kerkrentmeesters

J.W. (Jan) Wiltink, t:0571-291361 (voorzitter, gronden en begraafplaats)
B. (Bessel) Dalhuisen, t: 0571-292344 (gebouwen)
K. (Karin) Veldwijk-Hogeboom, t: 0571-292354 (begeleiding vrijwilligers)
B.E. (Bettie) Ordelman-Broekhuis, t: 0571-292065 (penningmeester)
e: kerkrentmeesters@kerknijbroek.nl

Begraafplaats

J.W. (Jan) Wiltink, t:0571-291361 (inlichtingen over begraafplaats en tarieven) e: begraafplaats@kerknijbroek.nl
W. (Wilbert) Elbertsen, m: 06-55880212 (bespreken en aanvragen begrafenissen) e: grafdelver@kerknijbroek.nl

Kerkblad en website

Kerkblad: Marja Kleiboer m: 06-10200131 of e: kerkblad@kerknijbroek.nl
Website: Aart Stenfert, m :06-53321510 of e: admin@kerknijbroek.nl

Bankrekeningen

Kerkrentmeesters: NL85 RABO 0347 6024 87 t.n.v. Protestantse gemeente te Nijbroek
Diaconie: NL45 RABO 0111 0490 16 t.n.v. Diaconie Protestantse gemeente te Nijbroek
Begraafplaats: NL41 RABO 0111 0554 90 t.n.v. Protestantse gemeente te Nijbroek

Book your tickets